• +421 43 5392 784
  • Pondelok - Piatok 6:00 - 14:00
  • tts@trstena.sk

PORUCHY verejného osvetlenia

Verejné osvetlenie v meste Trstená je v správe spoločnosti ELTODO OSVETLENIE, s.r.o., ktorá sa stará v rámci údržby verejného osvetlenia o jeho funkčnosť  a to odstraňovaním porúch, ktoré sú zistené pri výkone činnosti, ale taktiež odstraňovaním porúch nahlásených občanmi a užívateľmi komunikácií.

Nahlasovanie poruchovosti správcovi verejného osvetlenia ohlasuje spoločnosť Trstenské technické služby – TTS, s.r.o., ktorej svoje podnety pre nahlásenie nefunkčného verejného osvetlenia môže nahlasovateľ využiť:

  • telefonickú linku +421 43 5392 784, 0902 951 693, 0907 165 054,
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Spoločnosť Trstenské technické služby – TTS, s.r.o. sa pri nefunkčnom verejnom osvetlení v meste Trstená snaží nahlásené poruchy okamžite nahlásiť správcovi osvetlenia, ktorý v čo najkratšej dobe zabezpečí jeho opravu a preto sú pri nahlasovaní porúch pre lepšiu identifikáciu a lokalizáciu nefunkčných súčastí sústavy verejného osvetlenia v meste Trstená potrebné základné údaje o tom, kde sa nefunkčné súčasti nachádzajú, taktiež pre doplnenie informácií o nahlásených poruchách nám pomôže spätný kontakt na nahlasovateľa poruchy.


Naše služby radi poskytneme aj Vám. “ Sú pre všetkých ... ”